SA101A331GAA
SA101A331GAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 330PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 330pF 2% C0G.
Інші пропозиції SA101A331GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A331GAA SA101A331GAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 330pF 2% C0G