Продукція > AVX > SA101A331JAA
SA101A331JAA
SA101A331JAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 330pF 5% C0G
на замовлення 3212 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A331JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A331JAA SA101A331JAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 330PF 100V NP0 AXIAL