Продукція > AVX > SA101A331KAA
SA101A331KAA
SA101A331KAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 330pF 10% C0G
на замовлення 7183 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A331KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A331KAA SA101A331KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 330PF 100V NP0 AXIAL