SA101A391JAA
SA101A391JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 390PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 390pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA101A391JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A391JAA SA101A391JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 390pF 5% C0G