SA101A471GAA
SA101A471GAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 470PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF 2% C0G.
Інші пропозиції SA101A471GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A471GAA SA101A471GAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF 2% C0G