SA101A471JAA
SA101A471JAA KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 470 pF C0G(NP0) 5 % .2 in
на замовлення 2599 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A471JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A471JAA SA101A471JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF 5% C0G
SA101A471JAA SA101A471JAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 470PF 100V NP0 AXIAL