Продукція > AVX > SA101A471KAR
SA101A471KAR
SA101A471KAR AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF 10% C0G
на замовлення 45000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A471KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A471KAR SA101A471KAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 470PF 100V NP0 AXIAL