SA101A561JAR
SA101A561JAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 560 pF C0G(NP0) 5 % .2 in
на замовлення 953 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A561JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A561JAR SA101A561JAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 560pF 5% C0G
на замовлення 6217 шт:
SA101A561JAR SA101A561JAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 560PF 100V NP0 AXIAL