SA101A681GAA
SA101A681GAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 680PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF 2% C0G.
Інші пропозиції SA101A681GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A681GAA spingrd.pdf
на замовлення 40000 шт:
SA101A681GAA SA101A681GAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF 2% C0G