SA101A681GAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 680PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF 2% C0G.
Інші пропозиції SA101A681GAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A681GAR SA101A681GAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF 2% C0G