Продукція > AVX > SA101A681JARC
SA101A681JARC
SA101A681JARC AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF 5% C0G
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A681JARC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A681JARC SA101A681JARC Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 680PF 100V NP0 AXIAL