SA101A821JAA
SA101A821JAA KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 820 pF C0G(NP0) 5 % .2 in
на замовлення 4028 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A821JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A821JAA SA101A821JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 5% C0G
SA101A821JAA SA101A821JAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 820PF 100V NP0 AXIAL