SA101A821JAR
SA101A821JAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 820PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA101A821JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A821JAR SA101A821JAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 5% C0G