SA101C102JAR
SA101C102JAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1000 pF X7R 5 % .2 in
на замовлення 3379 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101C102JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C102JAR SA101C102JAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL
SA101C102JAR SA101C102JAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 5% X7R