Продукція > AVX > SA101C102MAA
SA101C102MAA
SA101C102MAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 20% X7R
на замовлення 2812 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101C102MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C102MAA SA101C102MAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL