SA101C102MAC
SA101C102MAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 20% X7R.
Інші пропозиції SA101C102MAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C102MAC SA101C102MAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 20% X7R