SA101C103JARC
SA101C103JARC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 5% X7R.
Інші пропозиції SA101C103JARC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C103JARC SA101C103JARC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 5% X7R