SA101C103KAA
SA101C103KAA KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .01uF X7R 10 % .2 in
на замовлення 6982 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101C103KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C103KAA SA101C103KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 10% X7R
SA101C103KAA SA101C103KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL