SA101C122JAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1200PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1200pF 5% X7R.
Інші пропозиції SA101C122JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C122JAR SA101C122JAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1200pF 5% X7R