Продукція > AVX > SA101C122KAR
SA101C122KAR
SA101C122KAR AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1200pF 10% X7R
на замовлення 1918 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101C122KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C122KAR SA101C122KAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1200PF 100V X7R AXIAL