SA101C152JAC
SA101C152JAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 5% X7R.
Інші пропозиції SA101C152JAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C152JAC SA101C152JAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 5% X7R