SA101C152KAR
SA101C152KAR Kyocera AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1500 pF X7R 10 % .2 in
на замовлення 229 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101C152KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C152KAR SA101C152KAR Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL