SA101C152MAA
SA101C152MAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 20% X7R.
Інші пропозиції SA101C152MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C152MAA SA101C152MAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 20% X7R