SA101C152MAC
SA101C152MAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1500 pF X7R 20 % .2 in.
Інші пропозиції SA101C152MAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C152MAC SA101C152MAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 20% X7R
товару немає в наявності
SA101C152MAC SA101C152MAC Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1500 pF X7R 20 % .2 in