SA101C153KAR
SA101C153KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.015uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA101C153KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C153KAR SA101C153KAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.015uF 10% X7R