SA101C182KAR
SA101C182KAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1800 pF X7R 10 % .2 in
на замовлення 13829 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101C182KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C182KAR SA101C182KAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1800 pF X7R 10 % .2 in
SA101C182KAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1800PF 100V X7R AXIAL