SA101C223KAA
SA101C223KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.022uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA101C223KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C223KAA SA101C223KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.022uF 10% X7R