SA101C271KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 270PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 270pF 10% X7R.
Інші пропозиції SA101C271KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C271KAR SA101C271KAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 270pF 10% X7R