SA101C272JAA
SA101C272JAA KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 2700 pF X7R 5 % .2 in
на замовлення 7009 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101C272JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C272JAA SA101C272JAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 2700PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
SA101C272JAA SA101C272JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 5% X7R