Продукція > AVX > SA101C272KAA
SA101C272KAA
SA101C272KAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 10% X7R
на замовлення 3029 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101C272KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C272KAA SA101C272KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 2700PF 100V X7R AXIAL