Продукція > AVX > SA101C332KAA
SA101C332KAA
SA101C332KAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 10% X7R
на замовлення 3452 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101C332KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C332KAA SA101C332KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 3300PF 100V X7R AXIAL