SA101C332KAC
SA101C332KAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3300PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 10% X7R.
Інші пропозиції SA101C332KAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C332KAC SA101C332KAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 10% X7R