SA201A102JAC
SA201A102JAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA201A102JAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A102JAC SA201A102JAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 5% C0G