SA201A122KAA
SA201A122KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1200PF 100V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1200pF 10% C0G.
Інші пропозиції SA201A122KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A122KAA SA201A122KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1200pF 10% C0G