SA201A152GAA
SA201A152GAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 2% C0G.
Інші пропозиції SA201A152GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A152GAA SA201A152GAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 2% C0G