SA201A152JAC
SA201A152JAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA201A152JAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A152JAC SA201A152JAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 5% C0G