SA201A152KAA
SA201A152KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 10% C0G.
Інші пропозиції SA201A152KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A152KAA SA201A152KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 10% C0G