SA201C153KAA
SA201C153KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .015uF X7R 1 0 % .2 in.
Інші пропозиції SA201C153KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201C153KAA SA201C153KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.015uF 10% X7R
товару немає в наявності
SA201C153KAA SA201C153KAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .015uF X7R 1 0 % .2 in