SA201C183JAA
SA201C183JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.018UF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.018uF 5% X7R.
Інші пропозиції SA201C183JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201C183JAA spingrd.pdf
на замовлення 55000 шт:
SA201C183JAA SA201C183JAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.018uF 5% X7R