SA201C223MAR
SA201C223MAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .022uF X7R 2 0 % .2 in.
Інші пропозиції SA201C223MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201C223MAR SA201C223MAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.022uF 20% X7R
товару немає в наявності
SA201C223MAR SA201C223MAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .022uF X7R 2 0 % .2 in