SA201C333JAA
SA201C333JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.033uF 5% X7R.
Інші пропозиції SA201C333JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201C333JAA SA201C333JAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.033uF 5% X7R