SA201C333KAR
SA201C333KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .033uF X7R 1 0 % .2 in.
Інші пропозиції SA201C333KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201C333KAR SA201C333KAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.033uF 10% X7R
товару немає в наявності
SA201C333KAR SA201C333KAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .033uF X7R 1 0 % .2 in