SA201C473KAA
SA201C473KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF X7R 1 0 % .2 in.
Інші пропозиції SA201C473KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201C473KAA SA201C473KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.047uF 10% X7R
товару немає в наявності
SA201C473KAA SA201C473KAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF X7R 1 0 % .2 in