SA201C473KAR
SA201C473KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.047uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA201C473KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201C473KAR SA201C473KAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.047uF 10% X7R