SA201C473MAA
SA201C473MAA KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF X7R 20 % .2 in
на замовлення 433 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA201C473MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201C473MAA SA201C473MAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.047UF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SA201C473MAA SA201C473MAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.047uF 20% X7R