SA201E473MAR
SA201E473MAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 100V Z5U AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF Z5U 20 % .2 in.
Інші пропозиції SA201E473MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201E473MAR SA201E473MAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF Z5U 20 % .2 in