SA202C153KAA
SA202C153KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 200V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.015uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA202C153KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA202C153KAA SA202C153KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.015uF 10% X7R