SA204374F35HAR
SA204374F35HAR CTS-Frequency Controls
crystals-sa204-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 37.4 MHz
Написати відгук
Description: CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 37.4 MHz.
Інші пропозиції SA204374F35HAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA204374F35HAR SA204374F35HAR Виробник : CTS Electronic Components SA204-1877303.pdf Crystals -40C/+125C 10pF 30ppm AEC-Q200