SA205A202FAA
SA205A202FAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2000PF 50V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2000pF 1% C0G.
Інші пропозиції SA205A202FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205A202FAA SA205A202FAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2000pF 1% C0G