SA205A222KAA
SA205A222KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 50V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2200pF 10% C0G.
Інші пропозиції SA205A222KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205A222KAA SA205A222KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2200pF 10% C0G